poniedziałek, 30 września 2013

BLOGI

To już przedostatni post na który głosowaliście w ankiecie. :-) Dziś blogi, które czytam najczęściej i te za którymi nie przepadam. :-) Bez zbędnych tekstów, owijania w bawełnę czy pisania zbędnych rzeczy przy tym temacie przechodzę od razu do listy.

BLOGI, KTÓRE CZYTAM NAJCZĘŚCIEJ:

1. http://kenzas.se/ - Kenza to moja ulubiona bloggerka, jej styl i to w jaki sposób pokazuje to na zdjęciach to dla mnie mistrzostwo. Żałuję tylko, że nie umiem szwedzkiego, bo translator niezbyt dobrze tłumaczy jej posty. Mimo to jest to jedyny blog na który wchodzę codziennie. :-)

2. http://meriwild.blogspot.com/ - Ten blog odkryłam na początku roku i od razu stał się moim ulubionym polskim blogiem. Nie dość, że Meri jest piękna to jej styl jest taki, który u innych baaardzo mi się podoba. Najbardziej chyba lubię oglądać jej zdjęcia, nawet nie chodzi o samą bloggerkę a o to jak te zdjęcia są idealne!

3. http://www.deynn.blogspot.com/ - Od bloga Marity zaczęłam swoją przygodę z czytaniem czy przeglądaniem blogów modowych. Ona była pierwszą dziewczyną, którą zaczęłam się inspirować i strasznie ale to strasznie ucieszył mnie fakt, że mogłam porozmawiać z nią poza forum publicznym czy pomóc jej. Jeśli chodzi o styl to nie zawsze podobają mi się jej stylizacje ale to ze względu na różne gusty, jednak zawsze nadrabia notką. No i jej włosy.. najcudowniejsze!

4. http://cajmel.blogspot.com/ - Tu nie ma zbyt wiele do pisania, uwielbiam oglądać zdjęcia na tym blogu i raczej tylko na tym się skupiam.

5. http://www.jemerced.com/ - Nie wszystkie stylizacje do mnie przemawiają ale zawsze jest w nich coś co mnie urzeknie. Poza tym lubię bloga Jessiki, bo pokazuje na nim na prawdę sporo świetnych miejsc i po prostu samo ciągnie mnie do czytania i oglądania kolejnych postów.

BLOGI ZA KTÓRYMI NIE PRZEPADAM:

1. http://madamejulietta.blogspot.com/ - Na prawdę nie lubię tego bloga. Kiedyś był jednym na którego wchodziłam najczęściej a teraz Maff kojarzę częściej z Pudelka jako celebrytkę niż bloggerkę i właśnie to mnie zraziło do niej. 

2. http://alicepoint.com/ - Na tego bloga zdarzy mi się raz na kilka miesięcy zajrzeć, przejrzę stylizację, posty i nigdy nie znajduję w nich nic dla siebie. 

3. http://www.macademiangirl.com/ - Fenomenu tego bloga nie rozumiem, autorka (tak jak Maffashion) kojarzy mi się bardziej z Pudelka czy programów śniadaniowych niż z jej własnego bloga. Mimo, że za nim nie przepadam to podziwiam dziewczynę za odwagę, którą ma w sobie wkładając te stroje, które jak dla mnie bardziej wyglądają na przebranie niż ubranie.. 


To oczywiście nie wszystkie blogi, które odwiedzam i lubię. Niedawno zaczęłam przygodę ze swoim blogiem więc dopiero poznaję bloggerki i niektóre z nich już stały się moimi ulubienicami za to, że pokazują to co można bez wstydu założyć w normalny dzień. ;-) Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła poruszyć znów temat blogów i opiszę ich więcej. Tymczasem życzę Wam udanego tygodnia i dziękuję za odwiedziny oraz komentarze jednocześnie zapraszając Was na moją stronę fejsbukową i klikania "lajków", wtedy będziecie na bieżąco! :-) https://www.facebook.com/DEEBSON